Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Попуст!

Гел за дезинфекција на раце Nesti Dante 500мл.

Цена: Original price was: 430 ден.Current price is: 290 ден.

Најавете се за салонска цена

Брза и безбедна дезинфекција без плакнење. Не ја суши кожата.

SKU: NDI02 Категории , Ознаки: , , ,

Брза и безбедна дезинфекција без плакнење. Не ја суши кожата.

Содржи 65% денатуриран алкохол.

Се нанесува на рацете и се размачкува на сите делови од дланките, Се тријат рацете се додека средството не испари.

Активна компонента; Benzalkoniumchlorid 0,10%

Product Cat

Scroll to top