Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Шампон за сува коса (органска) OWAY 1000мл

Цена: 950 ден

Најавете се за салонска цена

го олеснува чешлањето, ја потхранува косата и ја прави мека

SKU: OWМ03 Category: Tags: , , , ,

Шампон за сува коса. Ја чисти многу дехидририраната и наелектризирана коса

и нежен е за кожата на главата. Косата ја прави мека, потхранета и кадифена на допир.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Шампон за сува коса (органска) OWAY 1000мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Шампон за сува коса (органска) OWAY 1000мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top