Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Шампон за секојдневна употреба (органски) OWAY 300мл

Цена: 420 ден

Најавете се за салонска цена

органски шампон за често миење на косата и масна кожа на главата

SKU: OWD02 Category: Tags: , , ,

Линија на производи наменета за често миење на косата и масна кожа на главата.

Содржи: Органска Алое Вера која овозможува снажна одбрана од надворешни влијанија.
Органско семе од лен кое преставува совршено средство за омекнување на косата и
обезбедува добра хидратација. Органски лимун кој ја храни, освежува и
ја прави косата исклучително сјајна.

Шампон за секојдневна употреба. Нежно чисти и ја јакне косата, ја хидрира но не ја отежнува.
Погоден за сите типови на коса, дури и најчувствителните.

Содржи смирувачки есенцијални масла.

Начин на употреба: Се нанесува на влажна коса, се масира и се исплакнува.
По потреба се повторува.

Есенцијални масла: Сладок портокал, цимет, каранфилче, лимун, мандарина,
мушкатно оревче, горчлив портокал, герјфрут.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Шампон за секојдневна употреба (органски) OWAY 300мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Шампон за секојдневна употреба (органски) OWAY 300мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top