Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Серум за заштита од влага и топлина (органски) OWAY 125мл

Цена: 570 ден

Најавете се за салонска цена

органска заштита од пеглање, фенирање, сонце и дожд (косата останува уредна)

SKU: OWIo1 Category: Tags: , , , ,

Дава сјај и истовремено ја штити косата од топлина и влага.

Ја прави свиленкаста и не остава остатоци на влакното.

Содржи екстракти од сусам (делува како UV филтер).

Богат со анти-оксиданси и протеини.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Серум за заштита од влага и топлина (органски) OWAY 125мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Серум за заштита од влага и топлина (органски) OWAY 125мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top