Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Серум за исправување коса (органски) OWAY 125мл

Цена: 690 ден

Најавете се за салонска цена

ја заштитува површината од топлински третмани (пеглање, фенирање)

SKU: OWSo6 Category: Tags: , , , ,

Крем за исправување (со мирис на плажа)

  • Длабока исхрана на многу сува и разлетана коса
  • Серум за измазнување на сува, бунтовна и безживотна коса
  • Ја заштитува површината од топлински третмани (пеглање, фенирање)
  • Ја прави косата мека и сјајна (со протеини од свила)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Серум за исправување коса (органски) OWAY 125мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Серум за исправување коса (органски) OWAY 125мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top