Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Шампон за заштита на боена коса (органски) OWAY 300мл

Цена: 420 ден

Најавете се за салонска цена

помага за продолжување на свежата боја и го обновува интензитетот

SKU: OWCo1 Category: Tags: , , , ,

Заштитен шампон за боена коса:

  • чисти, храни и нежно ја заштитува боената коса
  • помага за продолжување на свежата боја и го обновува интензитетот
  • ја зајакнува структурата, омекнува, дава сјај и виталност

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Шампон за заштита на боена коса (органски) OWAY 300мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Шампон за заштита на боена коса (органски) OWAY 300мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top