Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Кондиционер за волумен (органски) OWAY 300мл

Цена: 520 ден

Најавете се за салонска цена

ја прави косата раскошно густа и лелеава (спречува расцветани врвови)

SKU: OWIo3-1 Category: Tags: , ,

Кондиционер за волумен:

  • Помага за лесно расчешлување и хидрира без да додава на тежина
  • Спречува појава на разлетана коса
  • Спречува појава на раздвоени врвови

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кондиционер за волумен (органски) OWAY 300мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кондиционер за волумен (органски) OWAY 300мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top