Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Маска за сува коса (органска) OWAY 200мл

Цена: 540 ден

Најавете се за салонска цена

го олеснува чешлањето, ја потхранува косата и ја прави мека

SKU: OWCo2 Category: Tags: , , , ,

Маска за сува коса. Моментално ја хидрира многу сувата и наелектризирана коса.

Го олеснува чешлањето, ја потхранува косата и ја прави мека.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Маска за сува коса (органска) OWAY 200мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Маска за сува коса (органска) OWAY 200мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top