Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Маска за заштита на боена коса (органски) OWAY 200мл

Цена: 750 ден

Најавете се за салонска цена

содржи UVA филтри и ја измазнува кутикулата 

SKU: OWBo2-1 Category: Tags: , , , ,

Маска за заштита на боена коса:

  • Анти-оксидантен третман за боена коса
  • Исхранува и моментално помага за расчешлување и оптимално обликување
  • Содржи UVA филтри и ја измазнува кутикулата

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Маска за заштита на боена коса (органски) OWAY 200мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Маска за заштита на боена коса (органски) OWAY 200мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top