Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Кондиционер за волумен (органски) OWAY 1000мл

Цена: 990 ден

Најавете се за салонска цена

ја прави косата раскошно густа и лелеава (спречува расцветани врвови)

SKU: OWX04 Category: Tags: , ,

Кондиционер за волумен:

  • Помага за лесно расчешлување и хидрира без да додава на тежина
  • Спречува појава на разлетана коса
  • Спречува појава на раздвоени врвови

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кондиционер за волумен (органски) OWAY 1000мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кондиционер за волумен (органски) OWAY 1000мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top