Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Еко пена за стилизирање (органска) OWAY 125мл

Цена: 750 ден

Најавете се за салонска цена

ја храни косата и делува против електризирање

SKU: OWIo3 Category: Tags: , , ,

Еко пена со пријатна текстура за силно зацврстување. Ја храни косата и делува против електризирање.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Еко пена за стилизирање (органска) OWAY 125мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Еко пена за стилизирање (органска) OWAY 125мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top