Троделен кревет DEPILEVE

наменет за масажи, депилација и третмани на лице

SKU: 6269-2 Categories: , Tags: ,
Сподели
Многу стабилна метална конструкција. Секој од трите дела поединечно се прилагодува по желба.
Потпирачите се вадат. Обложен со бел материјал отворен на вода. Лесна за чистење.
Додаток: Структура со две фиоки и држач за крпи и електрични ќебиња.
Троделен кревет DEPILEVE
Brand

Depileve

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.