Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

SWAROVSKI® кристали за нокти

Цена: 1,600 ден

Најавете се за салонска цена

накит за нокти со SWAROVSKI® кристали (за невести и свечени пригоди)

SKU: SW Категорија Ознаки: , ,

Луксузен накит за нокти со SWAROVSKI® кристали.
Заслепувачка кристална колекција што ќе направи да се чувствувате како принцеза.

[Совршен за невести и свечени пригоди].
За раце што повикуваат на допири!

Product Cat

,

SWAROVSKI® кристали- тип:

Classy Sassy, Cute Mood, Deluxe Rush, Rock Shock

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top