Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

SWAROVSKI® кристали за нокти

Цена: 1,600 ден

Најавете се за салонска цена

накит за нокти со SWAROVSKI® кристали (за невести и свечени пригоди)

Луксузен накит за нокти со SWAROVSKI® кристали.
Заслепувачка кристална колекција што ќе направи да се чувствувате како принцеза.

[Совршен за невести и свечени пригоди].
За раце што повикуваат на допири!

Product Cat

,

SWAROVSKI® кристали- тип:

Classy Sassy, Cute Mood, Deluxe Rush, Rock Shock

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SWAROVSKI® кристали за нокти”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SWAROVSKI® кристали за нокти”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top