URBAN BlueDefense серум 30мл.

Заштитен концентриран серум за заштита од урбано загадување

SKU: ANU01 Категории: Tags: , ,
Сподели

Заштитен концентриран серум содржи активни состојки, кои ја обновуваат оштетената кожа и ја штитат од натамошното штетно влијание на загадената животна стредина и урбаното живеење. Содржи активни состојки кои ја штитат кожата од загадената средина и PM 2.5 честичките. Збогатен е со матични клетки од брусница кои го спречуваат стареењето од фото зрачењата и ја обновуваат кожата.

  • Algaktiv® Zen се бори против оксидативниот стрес во комбинација со хијалуронска киселина што резултира светла, детоксифицирана кожа со намалени брчки. Нанесете на чисто лице и врат секое утро или вечер, пред нанесување на URBAN BlueDefense Кремот.
URBAN BlueDefense серум 30мл.
Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.