URBAN BlueDefense крем 50мл.

Ззаштита од изложеноста  на УВА / УВБ здраците како и од целото урбано загадување.

SKU: ANU02 Категории: Tags: , ,
Сподели

Обезбедува висока хидратација на кожата. Содржи ексклузивен пептид од какао кој ја штити кожата од високо видливата енергија (HEV) што ја испуштаат лаптопите, таблетите, мобилните телефони и LED светилките. Содржи биомиметички слој  комбиниран со Pronalen Bioprotect *, дејствува како отстранувач  на причинителите на  загадувањето на животната средина. Зајакнат со SPF 20 овозможува  понатамошна  заштита од изложеноста  на УВА / УВБ здраците. Нанесете на лицето и вратот по URBAN BlueDefense серумот.

URBAN BlueDefense крем 50мл.
Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.