Маска за лице Vidalis – Aqua Vital 12х25мл.
SKU: 6310 Категории: Tags: , ,
Сподели

Маска со гелна тектура со освежувачко, хидратантно и окулзивно дејство

  • Длабински ги внесува претходно нанесените активни состојки

Начин на употреба

  • Содржината на кесичката нанесете ја на лицето, вратот и деколтето. Погодна за употреба во близина на очите и врз усните.
  • Оставете да делува 15 минути.
  • По желба можете да масирате последните 5 минути.
  • Остранете го вишокот со шпатула и завршете со лосион.
Маска за лице Vidalis – Aqua Vital 12х25мл.
Product Cat

Brand

Anesi

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.