Серум за лице (тестер) Aqua Vital

Концентрат за максимална хидратација и детоксификација.

SKU: 6329/2 Категории: Tags: , , ,
Сподели

Концентрат за максимална хидратација и детоксификација.

  • Ја враќа хидратацијата длабински за подобрување на правилната функција на клетките.
  • Го мултиплицира ефектот на другите третмани, како на пример anti-age третманите.

Начин на употреба

  • Наутро и навечер на чиста кожа и тонизирана кожа.
  • Се масира се додека не се впие целосно.
  • Продолжете со соодветниот крем ANESI
Серум за лице (тестер) Aqua Vital
Product Cat

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.