Пена за чистење – Aqua Vital 200мл.

пена за темелно чистење на кожата на лицето (навлегува во микро-порите)

SKU: AQ004 Категории: Tags: , ,
Сподели

Пена за микро-чистење на сите видови кожа, од нечистотии, себум и шминка. Интелегентната хидратација во 3 нивоа за единствена убавина и виталност.

Начин на употреба

  • Исчистете наутро и навечер пред нанесување на лосион. Исплакнете!
Пена за чистење – Aqua Vital 200мл.
Product Cat

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.