Пилинг за лице – Aqua Vital 50мл.
SKU: 6320/1 Категории: Tags: , ,
Сподели

Пилинг за отстранување на мртвите клетки и длабинско чистење, како и отстранување на токсините.

  • Ја мултиплицира пенетрацијата на активните состојки од козметиката која се користи.

Начин на употреба

  • Еднаш до двапати неделно.
  • Нанесете на сува кожа, со кружни движења додека не исчезнат топчињата, притоа избегнувајќи ги очите.
  • Отстранете со влажна крпа.
  • Нанесете лосион Aqua Vital.

 

Пилинг за лице – Aqua Vital 50мл.
Product Cat

Brand

Anesi

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.