Кислороден гел – Aqua Vital 200мл.
SKU: 6306 Категории: Tags: , ,
Сподели

Повеќенаменски производ, есенцијален во професионалните третмани.

  • Многу брзо ја смирува и освежува кожата
  • Збогатува со кислород, хидрира, заштитува, потхранува и стимулира создавање на колаген и еластин.

Начин на употреба

  • За масажа.
  • Како маска: Нанесете дебел слој и оставете да делува 10мин.
  • Со апаратура: Може да се јонизира со негативна електрода или да се користи со ултразвук.
  • Отстранете го вишокот со шпатула и влажна крпа.
  • Тонизирајте и исушете ја кожата.

 

Кислороден гел – Aqua Vital 200мл.
Product Cat

Brand

Anesi

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.