Гел пена за миење лице – Aqua Vital 500мл.
SKU: 6315 Категории: Tags: , ,
Сподели

Гел за чистење на шминка, во допир со вода, создава лесна и нежна пена за длабинско чистење и откривање на радијантен тен.

  • Природните агенси лесно ги раствораат сите траги на шминка на сите делови од лицето, вклучувајќи ги очите и усните.
  • Погодно за сите типови кожа, дури и за најчувствителните.

Начин на употреба

  • Наутро и навечер на лицето, вратот, очите и усната
  • Нанесете малку гел на дланката и помешајте со малку млака вода за да се направи пена и ненесете.
  • Исплакнете со многу вода и исушете со марамица.
  • Финиширајте со памучни туфери натопени во лосион AQUA VITAL и исушете.

 

Гел пена за миење лице – Aqua Vital 500мл.
Product Cat

Brand

Anesi

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.