Крема за масажа на лице – Aqua Vital 500мл.

млеко за хидратација и зацврстување на еластичноста (се масира со кружни движења)

SKU: AQ001 Категории: Tags: , , ,
Сподели

Богата, неверојатно хидрирачко-лизгава крема, за масажа на лицето.

Состојки: шеа путер и манго, кокосово масло и активни состојки за зацврстување на кожата на лицето.

Намена: ја подобрува циркулацијата, еластичноста и ја хидрира кожата.

Начин на употреба

  • Со нежни, масажни движења, втривајте ја кремата во кожата на лицето.
Крема за масажа на лице – Aqua Vital 500мл.
Product Cat

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.