Масло за лице од свила – Aqua Vital 6х5мл.

коктел за третман на многу сува кожа (масло од свила, сончогледово масло, авокадо и жолчка од јајце)

SKU: 6344 Категории: Tags: , , ,
Сподели

Хранлив концентрат за сува кожа

  • Коктел од растителни масла кој ја потхрануваат и заштитуваат сувата кожа.

Начин на употреба

  • Содржината на кесичката загрејте ја во ANESI лампа за есенцијални масла додека не добиете маслена текстура.
  • Масирајте со нежни движења се додека целесно не се впие во кожата.

Пакување: 6 x монодози

Масло за лице од свила – Aqua Vital 6х5мл.
Product Cat

Brand

Anesi

Препорачани производи

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.