Маска за лице – Aqua Vital 50мл.
SKU: 6317/1 Категории: Tags: , ,
Сподели

Моментално откривање на убавина и комфор, за поеластична, посјајна и подмладена кожа, благодарејќи на дејството на витамините и ултра хидратантните активни состојки. Идеална маска за повозрасна кожа со извонредна регенеративна, ревитализирачка и заштитна моќ.

Начин на употреба

  • Еднаш до два пати неделно на идеално чиста кожа.
  • Со шпатула или со четка нанесете слој со средна дебелина. Оставете да делува 10-15 минути. Отстранете со марамица
  • Завршете со лосион AQUA VITAL.
Маска за лице – Aqua Vital 50мл.
Product Cat

Brand

Anesi

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.