Млеко за лице – Aqua Vital 500мл.
SKU: 6313 Категории: Tags: , ,
Сподели

Емулзија (млеко) за сите типови кожа, особено погодна за многу сува и дехидрирана кожа.

  • Ги отстранува нечистотиите и шминката од кожата и во исто време го почнува процесот на детоксикација, гарантирајќи притоа длабинска хигиена.
  • Откријте мека, здрава и блескава кожа.

Начин на употреба

  • Наутро и навечер на лицето и вратот.
  • На сува кожа, нанесете мала количина од емулзијата, со врвот на прстите, со нежни кружни движења. Отстранете го со марамица или влажна крпа.
  • Завршете со Лосион AQUA VITAL.
  • Исушете со марамица.

 

Млеко за лице – Aqua Vital 500мл.
Product Cat

Brand

Anesi

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.