Крем за лице со УВ заштита – Aqua Vital Haute Protection 200мл.
SKU: 6336 Категории: Tags: , , ,
Сподели

Висока заштита од сончеви зраци.

  • Комбинација на различни соларни филтри за оптимална заштита.
  • Дополнително содржи состојки за смирување, хидратација и обновување од оштетувања предизвикани од сонце.

Начин на употреба

  • Се нанесува дневно, по употребата на соодветниот третмански крем.
  • Во случај на директна изложеност на сонце, ненесете најмалку 30мин пред излегување.
Крем за лице со УВ заштита – Aqua Vital Haute Protection 200мл.
Product Cat

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.