Крем за лице Comfort – Aqua Vital 50мл.
SKU: 6318/1 Категории: Tags: , ,
Сподели

Крема за лице специјално адаптирана за сува кожа, го елиминира чуството на затегнатост и сувост. Обезбедува долготрајна хидратација, еластичност и измазнување, благодарејќи на комбинацијата на хранливи агенси и поларизираната вода 3Д која го задржува дејството преку целиот ден.

Начин на употреба

  • Се нанесува наутро и навечер на чиста кожа по употребата на серумот AQUA VITAL се додека комплетно не се апсорбира, избегнувајќи ги контурите околу очите.

 

Крем за лице Comfort – Aqua Vital 50мл.
Product Cat

Brand

Anesi

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.