Млеко за лице – Aqua Vital Xpress 500мл.

темелно ја отстранува шминката и нечистотиите од лицето

SKU: AQ002 Категории: Tags: , , ,
Сподели

Емулзија со активни хидратантни состојки (Фукогел и Невен) и смирувачки агенси (Бисабол), што нежно ја отстранува шминката, вклучително од очите и усните. Нанесете на лицето, масирајте и отстранете со крпа или памучен туфер.

Состојки: Невен, маслиново масло и активни состојки за зацврстување на кожата на лицето.

Намена: темелно ја отстранува шминката и нечистотиите од лицето.

Начин на употреба 

  • Натопете пуфер и со нежни, масажни движења, отстранете ја шминката од лицето.
Млеко за лице – Aqua Vital Xpress 500мл.
Product Cat

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.