Ампули за лице – Aqua Vital 12х5мл.
SKU: 6309 Категории: Tags: , ,
Сподели

Максимална концентрација на Aqua Vital активни состојки во комбинација со морска вода.

  • Длабинска и моментална хидратација и детоксикација.

Начин на употреба

  • Како концентрат: со масажа после пилингот или екстракцијата
  • Со галванска струја: со негативен поларитет
  • Со ултразвук или електропорација
Ампули за лице – Aqua Vital 12х5мл.
Product Cat

Brand

Anesi

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.