Сет за длабински пилинг – Aqua Vital Dermo Peel
SKU: 6340 Категории: Tags: , ,
Сподели

Сетот за длабински пилинг содржи:

  • Пилинг емулзија: содржи Алантоин и Оксиластил, две активни компоненти кои ја стимулираат регенерацијата и оксигенацијата. Служи за активирање на пилингот во прав.
  • Пилинг во прав: Длабински ензиматски пилинг со ензими од ананас, кои го разградуваат меѓуклеточниот цемент и ги елиминираат мртвите клетки, механички со микрочестичките од планктон и Filipendula ulmaria
  • Крем со фактор за раст
  • Крем со УВ заштита
  • Пастила за маска за смирување

 

Сет за длабински пилинг – Aqua Vital Dermo Peel
Product Cat

Brand

Anesi

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.