Сет за очи – Anesi Expression Ritual ANESI
SKU: ANJ03 Категории: Tags: , ,
Сподели

Сет за нега на очите во монодози за 4 третмани:

Концентрат expression

Максимална концентрација на активни состојки за борба против брчките создадени од микро-контракциите на кожата. Овој концентрат видливо ги пополнува брчките, ја осветлува региата околу очнте контури и ги третира и спречува создавање на подочници и темни кругови.

Маска за очи

Најнова генерација пилоф маска, лесно се нанесува и отстранува во еден потег без остатоци. Овозможува окулзивен ефект внесувајќи ги активните состојки во длабоките слоеви на кожата, видливо ја хидрира и освежува.

Серум за трепки и веѓи

Ги активира и зајакнува трепките и веѓите

Крем за околу очи

Сет за очи – Anesi Expression Ritual ANESI
Product Cat

Brand

Anesi

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.