Гел пена за миење лице – Dermo Controle 500мл.

го чисти себумот и нечистотиите, го задржува хидро-балансот на кожата

SKU: 6341 Категории: Tags: , ,
Сподели

Гел за чистење на масна или кожа склона кон мастење.

  • Ги елиминира нечистотиите, а при тоа респектирајќи ја природната хидратација на кожата.

Начин на употреба

  • Наутро и навечер на лицето, вратот, очите и усната
  • Нанесете малку гел на дланката и помешајте со малку млака вода за да се направи пена и нанесете.
  • Исплакнете со многу вода и исушете со марамица.
  • Финиширајте со памучни туфери натопени во лосион Control и исушете.

 

Гел пена за миење лице – Dermo Controle 500мл.
Product Cat

Brand

Anesi

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.