Лосион за лице – Dermo Controle 500мл.

третмански лосион кој ја балансира кожата, негува и заштитува од лезии на акни и инфекции

SKU: 6342 Категории: Tags: , ,
Сподели

Третмански лосион кој ја балансира кожата, негува и заштитува од лезии на акни и инфекции.

  • Го намалува црвенилото и воспаленијата со отворање на фоликулите.

Начин на употреба

  • Наутро и навечер на лицето по миење со гел пената. Во случај на засилена активност на акните и неколку пати на ден.
  • Нанесете со памучен туфер со благо притискање, без да триете. Исушете со хартиено марамче.
Лосион за лице – Dermo Controle 500мл.
Product Cat

,

Brand

Anesi

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.