Лосион Active – Dermo Controle 500мл.
SKU: 6345 Категории: Tags: , ,
Сподели

Концентрат за третман.  Содржи висока концентрација на активни состојки кои ќе се внесат заедно со окулзивниот ефект на маската.

Начин на употреба

  • Се меша со маската во прав Dermo Purifante
Лосион Active – Dermo Controle 500мл.
Product Cat

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.