Емулзија за лице – Dermo Purifante 200мл.

24ч хидратација со мат ефект. Ја намалува појавата на црвенила (идеална подлога за шминка)

SKU: 6348 Категории: Tags: , ,
Сподели

24ч хидратација со мат ефект

  • Ја намалува појавата на црвенила
  • Иделана како подлога за шминка и избегнување на сјаењето во тек на денот.

Начин на употреба

  • Наутро и навечер.
  • Се нанесува на чиста и тонизирана кожа на лицето и вратот.
  • За најдобри резултати нанесете после серимот Т-зона.
Емулзија за лице – Dermo Purifante 200мл.
Product Cat

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.