Корективна крема – Extreme 50мл.
Го регулира себумот и отстранува пеги и флеки. Стимулира регенерација на кожата од лузни и изгореници.
SKU: DC005 Категории: Tags: , ,
Сподели
Корективна крема, спрецијално направена за регулирање на масна кожа. Отстранува пеги и флеки. Стимулира регенерација на кожата од лузни и изгореници.

Начин на употреба

  • Наутро и навечер.
  • Се нанесува на чиста и тонизирана кожа на лицето и вратот.
  • За најдобри резултати нанесете после серумот Т-зона.
Корективна крема – Extreme 50мл.
Product Cat

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.