Златна маска за лице (против брчки) Miracle Mask 500гр

алго маска за освежена, мазна и подмладена кожа без брчки

Сподели

Коктел од регенерирачко злато во прав, колаген и минерали. Го обновува колагенот на кожата, го зајакнува имунитетот на лицето и ги обновува оштетените ткива. Ја славиме мазната и млада кожа со златен третман!

Резултат: освежена, мазна и кожа без брчки.

Златна маска за лице (против брчки) Miracle Mask 500гр
Product Cat

Препорачани производи

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.