Сладок корен маска за лице (pH баланс) Miracle Mask 500гр

алго маска за совршен тен и чиста кожа без пеги, флеки и црвенила

Сподели

Еве неколку „слатки зборови“! Екстрактите од сладок корен ја зајакнуваат отпорноста на кожата и може побрзо да се обновува. Збогатена со елементи во трагови, ја храни кожата со се што и е потребно за да биде здрава и отпорна на иритации.

Резултат: совршен тен и чиста кожа без пеги, флеки и црвенила.

Сладок корен маска за лице (pH баланс) Miracle Mask 500гр
Product Cat

Препорачани производи

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.