СЕТ за осветлување (чистење на пеги и флеки) Luminosity

Професионален третман за осветлување на кожата и чистење на пеги и флеки. Ја регенерира кожата. 

SKU: ANL06 Categories: , Tags: , , , ,
Сподели

Професионален третман за осветлување на кожата и чистење на пеги и флеки. Прочистувачката Digi-pressure масажа, ќе ги исчисти темните дамки на кожата, што прават да изгледате постари. Ова е единствениот третман со двоен пилинг (го чисти епидермисот и дермисот). Истовремено го регенерира оштетеното ткиво (дамки, изгореници и црвенила). Ефектот е порцелански чиста кожа со изедначен тон и без темни дамки.

 

Сетот содржи: 

  • Luminosity Тонер
  • Luminosity Ензиматски пилинг
  • Cellular 3 Маска за лице
  • Luminosity Гликолен пилинг
  • Luminosity Чистач за пеги и флеки
  • Luminosity Ноќна крема
  • Luminosity Заштитен фактор SPF 50+

 

Намена: Длабинско чистење на пеги и флеки.

 

СЕТ за осветлување (чистење на пеги и флеки) Luminosity
Product Cat

Препорачани производи

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.