Коректор за чистење на пеги и флеки (концентрат) Luminosity 10мл

Видно ја намалува густината, големината и бојата на темните дамки (пеги и флеки)

SKU: ANL09 Categories: , Tags: , , , ,
Сподели

Концентриран серум за чистење на пеги и флекиСо тесен апликатор, серумот прецизно се нанесува директно на темните тамки.

  • Видно ја намалува густината, големината и бојата на темните дамки.
  • Темелно чисти групации на пигментирана кожа.

Состав: Концентриран серум со активен комплекс за осветлување, на природна база Gatuline@ Spot-Light, екстрахиран од киви и багрем. Содржи cytokine ботанички фактори за растење, што ја редуцираат густината, големината и бојата на темните дамки. Нанесете директно на дамката и потоа нанесете Крема за заштита од пеги и флеки SPF50.

Намена: За сите типови на кожа.

Коректор за чистење на пеги и флеки (концентрат) Luminosity 10мл
Product Cat

Препорачани производи

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.