Серум за лице – Harmonie 30мл.
SKU: ANH010 Категории: Tags: , , ,
Сподели

Микро емулзифициран гел со свилена текстура која се лизга на кожата за интензивна хидратација без чувство на затегање. Фузија од природни екстракти со моќни смирувачки својства наменети за чувствителна кожа.

  • Ги зајакнува капиларите, спречува црвенило и видливост на истите.
  • Смирува хидрира и обновува во длабоките слоеви. Спречува предвремено стареење на кожата.

Начин на употреба

  • Наутро и навечер на суво и чисто лице и врат.
  • Исушете со марамица.
  • Завршете со адекватна крема за третман.
Серум за лице – Harmonie 30мл.
Product Cat

Brand

Anesi

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.