Пилинг за лице – Harmonie 50мл.
SKU: ANH004/1 Категории: Tags: , ,
Сподели

Пилинг кој ефикасно ги отстранува мртвите клетки, при тоа респектирајќи ја чувствителната кожа.

  • Идеален за употреба на лицето и контурите околу очите.
  • Содржи, киселини од домати, лимони и грозје, како и комбинација на состојки за смирување.
  • Ја подобрува пенетрацијата и дејството на активните компоненти од третманите кои се користат следствено.

Начин на употреба

  • Еднаш до двапати неделно на лицето и вратот
  • Нанесете и оставете да делува 5-10 минути.
  • Отстранете со влажна крпа.
  • Завршете со лосион Harmonie.
Пилинг за лице – Harmonie 50мл.
Product Cat

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.