Лосион за лице – Harmonie 500мл.
SKU: ANH003 Категории: Tags: , ,
Сподели

Смирувачки и освежителен лосион

  • Идеален за смирување на лицето и контурите околу очите.

Начин на употреба

  • Нанесете наутро и навечер по емулзијата (млекото за чистење на шминка).
  • Нанесете од лосионот со памучен туфер на лицето и вратот. Исушете со марамица.
  • Во било кое време од денот кога ви е потребно освежување и ревитализација.
Лосион за лице – Harmonie 500мл.
Product Cat

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.