Млеко за лице – Harmonie 500мл.
SKU: ANH002 Категории: Tags: , ,
Сподели

Емулзија (млеко) за чувствителна кожа.

  • Содржи изобилстов на состојки за смирување и заштита.

Начин на употреба

  • Наутро и навечер на суво лице и врат.
  • Исушете со марамица.
  • Завршете со Лосион Harmonie.

 

Млеко за лице – Harmonie 500мл.
Product Cat

Brand

Anesi

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.