Маска за лице – Harmonie 50мл.
SKU: ANH006 Категории: Tags: , , ,
Сподели

Третманска маска со моментален ефект на смирување и заздравување

  • Ги содржи сите главни состојки од оваа линија за добивање на длабинска пенетрација
  • Со користење на пилингот Harmonie  ефектот се мултиплицира.

Начин на употреба

  • Нанесете рамномерен слој на лицето и вратот, избегнувајќи ги очите и усните.
  • Оставете да делува 10 минути
  • Отстранете со хартиено марамче
  • Завршете со лосион Harmonie и добро исушете.
Маска за лице – Harmonie 50мл.
Product Cat

Brand

Anesi

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.