Гел за лице – Dermo TENZ 30мл.
SKU: ANJ01 Категории: Tags: , ,
Сподели

Нова генерација нега на лице која дава моментален лифтинг ефект воедно со длабински anti-age третман

Текстура: гел

  • Моментален затегнувачки и лифтинг ефект на мимичните линии и малите брчки за само 5 минути
  • Затегнување и редефиниција на контурите на лицето
  • Ефикасна деконтракција на кожата и корекција на брчките
  • Моментално зголемување на нивото на хидратација и обезбедување на моментална свежина на изморената кожа

Активни состојки:

  • Kigelia
  • Quilleja
  • Spilantes

Начин на употреба: Наутро и навечер на чисто и тонизирано лице нанесете на лицето и вратот. Идеално за ненесување пред шминка како и за мажи

Гел за лице – Dermo TENZ 30мл.
Product Cat

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.