Крем за лице – DNA 50мл.
SKU: 6375 Категории: Tags: , , ,
Сподели

Формула базирана на високо технолошки ДНК филери кои го забрзуваат обновувањето на кожата одвнатре и за заштитуваат ДНК на клетките.

Текстура: крем

  • Ја стимулира, заштитува и репарира кожата внатре во нуклеусот на клетката
  • Кожата ја враќа еластичноста, комфорот и сјајот
  • Ги отстранува брчките и спречува појава на нови

Активни состојки:

  • ДНК филери
  • Thymulen
  • Ajidew
  • Морски колаген
  • Phytaluronate

Начин на употреба: наутро и навечер на чисто лице избегнувајќи ги контурите околу очите

Крем за лице – DNA 50мл.
Product Cat

Brand

Anesi

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.