Крем за лице – Cellular-3 50мл.
Сподели

Биотехнолошки активен крем за лице за третман на 3-те главни причини за стареење. Формулиран со ProgelineTM, биомиметички пептиди кои ги ремоделираат контурите на кицето, екстракт од Малт за прочистување на темните дамки и 3 фактори за раст.

Текстура: крем

  • Комплетен anti-age крем кој ги третира сите симптоми на стареењето
  • Долготраен хидратантен ефект
  • Зацврстува и ги редуцира мимичните линии и брчките брзо и видливо

Активни состојки:

  • ProgelinTM
  • Екстаркт од Малт
  • 3 фактори за раст

Начин на употреба: Нанесете на чисто лице и врат по серумот избегнувајќи ги контурите околу очите.

Крем за лице – Cellular-3 50мл.
Product Cat

,

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.