Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Маска за лице Vitalite – Aqua Vital 200мл.

Цена: 660 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: 6317 Категорија Ознаки: , ,

Моментално откривање на убавина и комфор, за поеластична, посјајна и подмладена кожа, благодарејќи на дејството на витамините и ултра хидратантните активни состојки. Идеална маска за повозрасна кожа со извонредна регенеративна, ревитализирачка и заштитна моќ.

Начин на употреба

  • Еднаш до два пати неделно на идеално чиста кожа.
  • Со шпатула или со четка нанесете слој со средна дебелина. Оставете да делува 10-15 минути. Отстранете со марамица
  • Завршете со лосион AQUA VITAL.
Product Cat

Brand

Anesi

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top