Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Маска за лице – Aqua Vital 50мл.

Цена: 400 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: 6317/1 Category: Tags: , ,

Моментално откривање на убавина и комфор, за поеластична, посјајна и подмладена кожа, благодарејќи на дејството на витамините и ултра хидратантните активни состојки. Идеална маска за повозрасна кожа со извонредна регенеративна, ревитализирачка и заштитна моќ.

Начин на употреба

  • Еднаш до два пати неделно на идеално чиста кожа.
  • Со шпатула или со четка нанесете слој со средна дебелина. Оставете да делува 10-15 минути. Отстранете со марамица
  • Завршете со лосион AQUA VITAL.
Product Cat

Brand

Anesi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Маска за лице – Aqua Vital 50мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Маска за лице – Aqua Vital 50мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top